Club Touareg Forum banner

1 - 20 of 22 Posts

·
Registered
6 Posts
Discussion Starter #1
3 weeks ago I bought V8 '06 Touareg from USA I will recive it in 2 weeks \:D/ .
I hope it was good choise.

Best regards from Poland.

·
Registered
599 Posts
Congratulations! Good choice. I bought a 2007 V6 but I really love that V8 engine. It was just a little pricey for me at this point. I hope to own one myself in a few years. It is an awesome vehicle.
Best wishes.

·
Registered
90 Posts
Hey,
Good choice! Expensive in gas thought. How did you buy and get it shipped to PL?

·
Registered
21 Posts
czesc tomek

daj znac jak dojdzie i ile bedziesz mial oplat celnych itd. w ktorym porcie odbierasz, gdynia czy niemcy? sam planuje wyslac swojego 2006 v6. daj znac jezeli kogos znasz kto szuka touarega.

·
Registered
90 Posts
Sheaffer,
Orignalna wiadomosc Tomka umieszczona zostala bardzo dawno, w marcu tego roku. :-k Niestety nigdy wiecej sie nie odezwal a sama ciekawa jestem jakie sa oplaty zwiazane z wysylka Treg. Pozdrowienia!

·
Registered
21 Posts
a rzeczywiscie, nie zauwazylem. troche sie dowiadywalem w sprawie wysylki do PL. a wiec lepiej jest wyslac przez niemcy niz do gdanska. okolo 8% mniej w oplatach i podobno ceny biora z faktury sprzedazy a nie prawdziwej wartosci samochodu jezeli oczywiscie nie odbiega za duzo od rzeczywistej ceny :)

·
Registered
90 Posts
Hej, Z jakiego regionu Polski pochodzisz? Bo widze ze w tym karaju to jestesmy sasiadami.
:D

·
Registered
6 Posts
Discussion Starter #13
Witam,

przepraszam że tak długo się nie odzywałem ale forum zmieniło adres i myslałem że juz nie istnieje.

Auto cliłem w Gdyni i to bez wiekszych problemów ale polecam robic to przez Niemcy troche mniej papierkowej roboty i dyskusji z UC.

W tym roku również planuje zakup Tourega ale '08 i także wersja V8. Pali troche dużo ale bardzo dobrze mi się nim jeździ. W tym tygodniu wyślę zdjęcia.

Pozdrwiam

·
Registered
1 Posts
Witam,
stalem sie posiadaczem Touarega v6 - 2004 narazie wyglada calkiem spko ale nie udalo mi sie zejsc po miescie ponizej 20 l / 100 km :) juz sie boje byslec co sie dzieje przy v8 :)
POzdrowionka dla all

·
Registered
6 Posts
Discussion Starter #15
Witam,

przy V8 spalanie jest bardzo podobne dlatego go wybrałem a przyspieszenie zdecydowanie lepsze. Z tym tylko że i tak moc tych pojazdów w Polsce jest trudno wykorzystać.
Gratuluje zakupu pozdrawiam,
Tomek

·
Registered
21 Posts
gratuluje zakupu. 'egga sprowadziles z usa czy kupiles w PL? myslalem o instalacji gazowej? jezeli bylby ktos zainteresowany to pewnie za jakies 2-3 tyg bede wysylal do PL swojego T 2006 v6 . na dzien dzisiejszy ma cos 43000 mil.

·
Registered
6 Posts
Discussion Starter #17
Kupiłem w USA. Instalacja gazowa jest ok ale w Touaregu jest mało miejsca na zbiornik wchodzi tylko 40l. a to za mało na jego potrzeby!

·
Registered
1 Posts
New Member from Poland - that's me. As for today.

Hi there, I'm a wannabe Touareg owner from Poland. I think I've passed the point of no return already and it's only a matter of time for me to get one. My dream stuff is a V10. Witam wszystkich. Skoro od pół roku nikt się nie przyczepił za gadkę po polsku na wątku, to ja też po naszemu pojadę. Celując w rocznik '07 zrobiłem niedawno objazd po krajach ościennych i widziałem kilka bardzo ciekawych sztuk w Niemczech, a kilka jeszcze ciekawszych w Szwajcarii. Te szwajcarskie wychodzą ( już na polski8ch tablicach, po wszystkich opłatach) +- 250k PLN. Z pełną, najbardziej perwersyjną opcją, z europejską pełną (mam nadzieję) gwarancją. Za Wodą zapewne byłoby taniej, ale to jednak kupowanie kota w worku, choćby przez brak wpływu na warunki, w jakich samochód byłby przewożony przez ocean. A kupując w Szwajcarii mógłbym w razie czego zawrócić do dealera po przejechaniu choćby i 1000 km. Co myślicie - pomimo tego wszystkiego tylko Stany?

·
Registered
90 Posts
witam wszystkich! A jakie sa ceny Treg w innych krajach unijnych? Kiedys slyszalam ze mimo kosztow wysylki ze Stanow, nadal lepiej sie oplaca niz kupno w UE.

·
Registered
1 Posts
Witam serdecznie. Wlasnie nosze sie z zamiarem kupna Touarega 2005 rok. Czy mozecie cos wiecej powiedziec o instalacji gazowej? ktos napisal ze 40 litrow, ze malo miejsca... ze to za malo jak na jego mozliwosci... Problem w tym ze jezdze dosc duzo i obecnie decyzja jest ze albo kupujemy Passata 2.0 tdi 2007rok albo Touareg 2.5 tdi 2005. cena taka sama... Roznica w spalaniu jest ogromna bo wg specyfikacji touareg w trasie pali okolo 36 mpg a passat 50mpg a w miescie touareg 22mpg a passat 36 mpg... Jako ze pod kazdym wzgledem bardziej pasuje mi touareg zastanawialem sie nad instalacja gazowa. Co o tym myslicie? za jakies sugestie bede wdzieczny..

Pozdrawiam

1 - 20 of 22 Posts